Професійна розробка сайтів в Одесі і по всій Україні

Якщо перед Вами стоїть завдання створити якісний і сучасний сайт, – будь то сайт візитка або потужний інтернет магазин, – я допоможу Вам з цим у стислі терміни і за помірну ціну.

Ціна: Сайт візитка від 12 000 грн. , Інтернет магазин від 12 000 грн. (На 1 мові, додаткова мова + 30-50% від вартості сайту)

Терміни: до 7 днів.

Якщо Ви хочете отримати якісний і сучасний сайт, будь то сайт візитка або потужний інтернет магазин, я допоможу Вам із цим у стислі терміни і за помірну ціну. Бізнес проекти – це більш висока стійкість до навантажень, безпека і деякі глобальні зміни, в залежності від потреб клієнта.

Ціна: Сайт візитка від 21 000 грн. , Інтернет магазин від 21 000 грн.

Терміни: до 12 днів.

Всі проекти індивідуальні. Основною перевагою перед готовими рішеннями, такими як: wordpress, opencart, prestashop і.т.д., є те, що сайт буде створений з нуля, і зможе повністю втілити в собі всі Ваші побажання. Його відмінні риси від готових рішень:

Висока безпека, висока швидкість роботи, навіть при високих навантаженнях, якість і надійність.

Ціна: від 125 000 грн. Розробка ведеться на основі Zend Framework 2 або на CodeIgniter.

Терміни: від 31 дня.

Ціна: від 125 000 грн.

Терміни: від 21 дня.

 • Доопрацювання існуючих сайтів.
 • Виправлення помилок в коді.
 • Відновлення сайтів.
 • Видалення вірусів.
 • Перенесення сайтів на інший хостинг.
 • Поліпшення безпеки, усунення вразливостей.
 • Оптимізація коду, (якщо Ваш сайт гальмує і хостинг лається на велике навантаження сервера).
 • SEO оптимізація.
 • Аудит сайту.
Приклади робіт:

Як свідчить статистика, сучасні споживачі все більше віддають перевагу пошуку необхідних товарів або послуг в Інтернеті. Це просто і зручно, не вимагає додаткових витрат, як, наприклад, покупка газет, і не викликає особливих складнощів.
Саме тому, успіх і прибутковість Вашого бізнесу безпосередньо залежить від якісного, надійного сайту, який своєю якістю, безпекою та професійним виконанням викличе довіру і повагу у Ваших потенційних клієнтів.

Якщо Вас цікавить професійна, якісна і оперативна розробка сайтів в Одесі і інших містах і країнах – ласкаво просимо на сайт компанії «Web-Developer»!

Розробка і створення інтернет-магазину Україна

Одним з найскладніших, але також і найбільш затребуваних видів інтернет-проектів є інтернет-магазини. Зважаючи на складнощі функціоналу проекту, створення інтернет-магазину в Україні вимагає великого досвіду і високого рівня професійної грамотності від веб-розробника. Завдяки моєму, більш, ніж 18- річному, досвіду створення веб-проектів будь-якої складності, – розробка інтернет-магазину під ключ займе всього до 12 днів, а готовий проект буде працювати швидко, чітко і безпечно, залучаючи нових клієнтів.

Замовити розробку сайту в Україні

Інтернет рясніє пропозиціями замовити розробку сайту в Україні за ціною від 300 гривень. Однак, чи правда Ви вірите, що за ці гроші професійний розробник буде працювати необхідні для розробки сайту 5-7-12 днів, і, замовивши сайт за низькою ціною, Ви отримаєте якісний і безпечний проект? На сьогоднішній день, Ваш інтернет-проект – це Ваша візитна картка, “обличчя” Вашого бізнесу. Замовивши сайт у непрофесіоналів, які і самі оцінюють свої знання в 300-500-1000 гривень, Ви ризикуєте репутацією компанії та безпекою особистих даних Ваших клієнтів. Помилка, в даному випадку, може назавжди знищити Вашу репутацію, звівши нанівець довгі роки, витрачені на побудову власної справи.

Замовити лендінг Україна

Вузьконаправлений і дуже ефективний, складаючийся, як правило, лише з однієї сторінки Лендінг-Пейдж – є потужним інструментом для спонукання користувача до вчинення потрібної Вам дії: покупки, створення запису на надання певної послуги або підписки на новинну / рекламну розсилку. Саме за рахунок високої ефективності і невисокій вартості, замовити Лендінг в Україні – стане відмінним рішенням для Вашого бізнесу.

Який би інтернет-проект Вас не зацікавив, – розробка інтернет-магазину під ключ або створення сайту-візитки, створення односторінкового Лендінгу або власна соціальна мережа – як і в будь-якій справі, краще замовляти послугу у грамотного і досвідченого професіонала, не вірячи казкам про створення надійного і безпечного сайту за 10 доларів. Саме в цьому випадку Ви зможете отримати якісний сайт, здатний залучити велику кількість нових клієнтів і вивести прибутковість і престижність Вашого бізнесу на новий, високий рівень.

7 кроків до успішного сайту:
Чому саме я?
 • У мене 18 років досвіду в розробках проектів будь-якого рівня
 • У мене 9 років досвіду в просування різних проектів
 • У мене 7 років досвіду в рекламі Google. Я сертифікований маркетолог
 • Я завжди йду в ногу з часом
 • Я не буду обіцяти того, в чому не впевнений
 • У мене є досвід розробок на міжнародному рівні і виконання державних проектів
Технології
Framework і CMS